vesti24.mk

Tag : Владимир Аврамов

ЗАБАВА

Галерија: Славица Чуктераш го прослави роденденот на својата ќерка во холивудски стил

admin
Пејачката Славица Чуктераш организираше роденденско славење за својата наследничка во еден познат ресторан. Славица се потруди за ќеркичката Викторија покрај незаборавната прослава, самата да го...