vesti24.mk

Tag : владимир божиновски

ВЕСТИ

Божиновски: Дали ќе добиеме датум за ЕУ или не, нема да влијае врз гласачите, затоа што граѓаните веќе се решени како ќе гласаат

admin
Дали Република Македонија ќе добие датум за влез во ЕУ или не, не е важно, според Владимир Божиновски од ИПИС, затоа што граѓаните на Република...