vesti24.mk

Tag : владина коалиција

ВЕСТИ

Заврши средбата на Заев со партиите од владината коалиција

admin
Заврши средбата на премиерот Зоран Заев со партиите од владината коалиција на која тој ги информира за договорот за влегување на Алтернатива во Владата. По...