vesti24.mk

Tag : владини мерки

ВЕСТИ

Пандов: Новите мерки на власта прават уште поголема поделба во општеството

admin
Александар Пандов, претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва во „Жешко политичко лето“ во Канал 5 телевизија во врска со новите мерки на Владата за...