vesti24.mk

Tag : владо мисајлоски

ВЕСТИ

Мисајловски: Оваа влада брзаше да ги затвори сите прашања, не гледајќи ги последиците и интересот на граѓаните

admin
Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски, во гостување на Телевизија Плус во емисијата „Став“, истакна дека во однос на дипломатијата која што ја води оваа влада...