vesti24.mk

Tag : Влатко Илиевски

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА ЦРНА ХРОНИКА

Еве ја последната објава на Влатко Илиевски пред да биде пронајден мртов

admin
Македонија утрово се разбуди во шок откако со брзина на светлината се прошири веста дека најпознатиот рокер во Македонија Влатко Илиевски е пронајден мртов во...
Uncategorized

ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ ЈА БАРА ВИСТИНСКАТА ДЕВОЈКА ЗА СЕБЕ: НА ЈАВНИОТ ОГЛАС НА ФЕЈСБУК ПОСТАВИ САМО ЕДЕН КРИТЕРИУМ! (ФОТО)

admin
Влатко Илиевски неретко можете да го видите со различни девојки, а често дури и на социјалните мрежи објавува дека има нова сакана или пак оди...