vesti24.mk

Tag : влатко лозаноски

ВЕСТИ

По револтот на граѓаните се огласија и естрадните ѕвезди: „Нема да дозволиме да се руши Универзална сала“

admin
Идејата за уривање на Универзална сала ја крена јавноста на нозе, го бунтуваше народот, кому му се приклучија и голем дел од актерите, музичките уметници,...