vesti24.mk

Tag : влечењето на Зијадин Села

Uncategorized

Ново видео влечењето на Зијадин Села: „Не ни треба овој, ни треба Заев“

admin
По една недела од крвавиот четврток, каде Собранието се претвори во ринг, телевизијата Алсат-М објави видео од носењето на претепатниот пратеник Зијадин Села. Имено, откако...