vesti24.mk

Tag : вмро-дпмне ок бутел

ВЕСТИ

Костовски: Ветераните на ОК Бутел се мотивирани како никогаш досега

admin
Дарко Костовски од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук пишува дека ветераните на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Бутел се мотивирани како никогаш досега. -Денеска еден ден...