vesti24.mk

Tag : вмро-дпмне ок карпош

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ ОК Карпош: Велосипедист загина во Влае на неосветлена улица и необележана велосипедска патека, додека општина не реагира

admin
Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Карпош денеска сподели статус на нивната Фејсбук страница во врска со трагичниот настан кој се случи вчеравечер во нивната општина. -Почитувани...