vesti24.mk

Tag : вмро-дпне

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Ако Македонија има џелат тоа е Зоран Заев, а задолжен за геноцидот за сопствениот народ е Венко Филипче

admin
Зоран Заев е на власт и државни позиции цели 18 години. Апослутно владее во Македонија цели 4 години. Ако Македонија има џелат тоа е Зоран...