vesti24.mk

Tag : внука

ВЕСТИ

ДЕДО СИ ЈА ПРЕГАЗИ ВНУКАТА: Малолетничка паднала од трактор и починала на лице место

admin
Шеснаесетгодишна малолетничка од радовишкото село Габревци вчера била прегазена од тракторска полуприколка откако паднала од тракторот, соопшти полицијата. Според Хризантема Рендевска, портпаролка на СВР-Струмица, тракторот...
ЗАБАВА

Најдете време за своите баби и дедовци: Погледнете колку им значат вашите посети (ВИДЕО)

admin
Џен Баркли е студентка од Шкотска која ја снимала реакцијата на дедо ѝ Роберт секој пат кога пристигнувала во неговиот дом, а видеото што го...