vesti24.mk

Tag : внуче

ЗАБАВА

Бабата е бремена со внуче ,за да и помогне на неплодната ќерка (ФОТО)

admin
Неплодноста влијае на околу 6% од мажените жени во САД, а една жена доби необична помош откако нејзината 51-годишна мајка се согласила да го носи...