vesti24.mk

Tag : вода од чешма

ЗАБАВА

Овој пијалак никогаш не го нарачувајте во кафуле – полн е со бактерии

admin
Овие пијалоци никогаш не треба да се нарачуваат во кафулиња и ресторани. Едно истражување покажало дека напитокот кој сите го нарачуваме крие најмногу бактерии, а...