vesti24.mk

Tag : Водените балони

Uncategorized

Водените балони ќе ги заменат пластичните шишиња: Вака ќе пиеме сокови и други течности (видео)

admin
За година дена во продажба би требало да се најдат водени балони кои се јадат, а кои ќе може да послужат како замена за пластичните...