vesti24.mk

Tag : водно

ВЕСТИ

ФОТО: Бојан Киров успеа, го искачи Водно 5 пати по повод Светскиот ден на дијабетесот

admin
Предизвикот на Бојан Киров, именуван како 5000 метри за 5000 луѓе со Т1Д е завршен. -Искачувањето помина во најдобар ред. Со поддршка од голем број...
ВЕСТИ

ТРАГЕДИЈА НА ВОДНО: Возел со велосипед, па забележал паднато лице на улица кое починало- еве ги деталите

admin
На 09.06.2019 година во 11.25 часот во Полициската станица Центар, Н.Б пријавил дека, додека се спуштал со велосипед на планината Водно, забелажал лице кое паднало...