vesti24.mk

Tag : воени магацини

ВЕСТИ

Пожар се заканувал да ги зафати воените магацини кај Криви дол

admin
Од Центарот за управување со кризи во извештајот за состојбата со пожарите до 8 часот утринава е наведено дека поради ширење на поголем пожар вчера...