vesti24.mk

Tag : возачка дозвола

ЖИВОТ

Возел 56 години без возачка дозвола – полицијата не можела да верува

admin
Полицијата денеска соопштила дека возач поднел барање за полагање на возачки испит пред заминување во војска, пред околу 6 децении. Малите сообраќајни несреќи во сообраќајот...