vesti24.mk

Tag : возачка

ЗАБАВА

На никого не му е јасно како таа има возачка: Удри автомобил на паркинг, а потоа направи нешто глупо (ВИДЕО)

admin
На паркинг навистина може да се види се, но снимката од една жена која се обидува да излезе од паркинг место е сигурно една од...