vesti24.mk

Tag : возачки испит

ЗАБАВА

Се маскирал во неговата мајка за да положи нејзиниот возачки испит- а поради еден детаљ започнал пеколот кој скапо го платил (ФОТО)

admin
Еден маж на 43 годишна возраст од Бразил се маскирал во неговата мајка како наместо неа би го полагал тестот за возачки испит. Бидејќи неговата...