vesti24.mk

Tag : возач

ЗАБАВА

Овој возач стана хит на социјалните мрежи, поради еден детаљ сите му се смеат (ФОТО)

admin
Оваа фотографија беше направена вчера во Сплит и за кратко време стана вистински хит во регионот. Имено, на Фејсбук страницата „Сообраќајни згоди и незгоди“ беше...
ЗАБАВА

Возач заспал при брзина од 150 километри на час

admin
На магистрала во канадската покраина Алберта, возач заспал при брзина од 150 километри на час. Тој бил зад волан на беспилотна Тесла. Возилото се движело...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Наточил гориво, па побегнал без плаќање – гадно зажалил една секунда подоцна

admin
На интернет се појави снимка на возач кој се обидел да биде лукав и потполно бесплатно да наточи гориво. Како што се гледа на снимката,...
ЗАБАВА

Полнеше бензин, па џипот почна да вози сам: Што сакаше да направи оваа жена? (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи се појави видео на кое на никој не му е јасно што се обидува да направи жената. Почнало нормално, жената го ставила...
ЗАБАВА

Овој човек треба да остане без дозвола: Возач удри автомобил на паркинг, па кога сакаше да избега, направи циркуз (ВИДЕО)

admin
Овој возач не знае да излезе од паркингот, па во неколку обиди да има контрола врз своето возило, удира во автомобилот паркиран до него. Возачот...
ЗАБАВА

Тинејџер остана без возачка дозвола 49 минути откако ја добил

admin
Осумнаесет годишен Германец ни еден час не успеа да ја задржи својата возачка дозвола, бидејќи 49 минути откако ја земал за прв пат, полицајците му...
ЗАБАВА

Била сама во автобус кога возачот застанал: Погледнал во ретровизор, а потоа следело нешто што ја оставило без зборови

admin
Поголемиот број од жените се плашат да патуваат со ноќен превоз, посебно ако се сами и во автобусот нема премногу луѓе. Често се случува возачите...
ЗАБАВА

Сите се прашуваат дали е нормален: Милиметри го делеа од смрт, но овој возач успеа во нешто невозможно (ВИДЕО)

admin
За овој потег треба да се има храброст. Имено на снимката се гледа како возач во Кина се обидува да го сврти камионот на тесен...
ЗАБАВА

Сиромашен возач удри во скапоцен автомобил, а неговата реакција по ударот ги расплака и најсилните (ФОТО)

admin
На социјалните мрежи се појави фотографија од необична случка во една кинеска провинција која ги растажи срцата на корисниците ширум светот. На неа се гледа...
БАЛКАН

Со денови го славеле освоениот автомобил на наградна игра со фискални, а на крајот ја дознале вистина

Ferad Aruc
Возач на автобус од Пријепоље, Србија, Златко Несторовиќ (40), доживеал едно од најнепријатни искуства во својот живот со наградната игра „Земи ја сметката и победи“....