vesti24.mk

Tag : возење велосипед-калории

Uncategorized

Зошто треба да возите велосипед?

admin
Пролетта е идеално време повторно да се вратите на старата навика и да возите велосипед. Овој совршен начин на рекреација одлично се справува со вишокот...