vesti24.mk

Tag : Возење

ЗАБАВА

Дали имате страв од возење што не можете да го објасните? Ова е најверојатно вашата дијагноза

admin
Постојат два збора кои го објаснуваат стравот од возење или управување со моторно возило. Првиот е вехофобија и се однесува на стравот од активно возење....
ЗАБАВА

Прочитајте и запомнете: 9 совети за безгрижно возење кога е есен

admin
Есента е сезона на бои. Жолтата, портокаловата и кафената нијанса на пејзажот несомнено примамуваат викенд прошетки. Од друга страна, пак, таа е воедно и најпредизвикувачката...
МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Заев најави дека ќе го продаде „мерцедесот“ од 600 илјади евра, а вчера во него се возеше Столтенберг

Ferad Aruc
„Македонија се менува“, „Нема да ја изневерам вашата доверба“, „Го имате мојот збор“, со овие зборови лидерот на СДСМ, Зоран Заев, го почна говорот на...