vesti24.mk

Tag : Возење

ЗАБАВА

Прочитајте и запомнете: 9 совети за безгрижно возење кога е есен

admin
Есента е сезона на бои. Жолтата, портокаловата и кафената нијанса на пејзажот несомнено примамуваат викенд прошетки. Од друга страна, пак, таа е воедно и најпредизвикувачката...
МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Заев најави дека ќе го продаде „мерцедесот“ од 600 илјади евра, а вчера во него се возеше Столтенберг

Ferad Aruc
„Македонија се менува“, „Нема да ја изневерам вашата доверба“, „Го имате мојот збор“, со овие зборови лидерот на СДСМ, Зоран Заев, го почна говорот на...