vesti24.mk

Tag : Возило

ЗАБАВА

Пијан Босанец против германски полицајци: Му ги одзела клучевите, тој ги нашол резервните и продолжил да вози

admin
Ноќта помеѓу 1 и 2 февруари му била многу интересна на еден Босанец во Германија. Полицијата на Зигсдорф на автопатот А8 кон Салцбург, во близина...