vesti24.mk

Tag : вози

ЗАБАВА

ВИДЕО: Руси модифициурале БМВ кое што може да го вози куче!

admin
Дечките од рускиот ЈуТјуб канал „Garage54“ познати се по тоа што сакаат да поправаат автомобили, односно од нив прават буквално се и сешто. Овој пат...