vesti24.mk

Tag : ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО

ЗАБАВА

Видео кое го вознемири светот: Си го фрли детето на улица за да се тепа со други жени

admin
Пет жени се степале среде улица во Саудиска Арабија. Највознемирувачко во ова видео, всушност не е самата тепачка. Во текот на тепачката, едната од жените,...
ЖИВОТ

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Мачка со човечка глава го вознемири цел свет!

admin
Интернетот беше преплавен со фотографијата на необичната мачки со човечки лик, а откако на социјалните мрежи беше објавено и видеото, веднаш реагираше и полицијата. Стаува...