vesti24.mk

Tag : воз

ЗАБАВА

Кој има слабо срце нека не го гледа ова видео: Морници ќе ве лазат по целото тело кога ќе видите каква грешка направи овој мотоциклист

admin
Откако со мотор налета на пругите и ги премина спуштените рампи, овој мотоциклист едвај спаси жива глава откако и погледна во очи на смртта. Судбината...
ЗАБАВА

Вознемирувачка снимка која ќе ја гледате неколку пати: Од сигурна смрт го спаси само некое големо чудо

admin
Снимката која ја вознемири јавноста покажува човек кој за малку не настрада од воз. Имено, на снимката може да се види како еден безгрижен минувач...
ВЕСТИ СВЕТ

Објавена страшна снимка од влетување на воз меѓу луѓе на фестивал

Ferad Aruc
Во несреќата која вчера се случила на северот на Индија во Панџаб, кога патнички воз налетал на луѓе, загинале најмалку 60 лица, а повредени биле...
ЗАБАВА

НЕВЕРОЈАТНО: Воз помина преку бебе и неговите родители, а сите преживеаја – погледнете како

admin
Мајка и дете во колички за чудо преживеале откако паднале на шини во лондонското метро, непосредно пред доаѓањето на возот, криејќи се во просторот меѓу...
ЉУБОВ И СЕКС

Имале орален секс во преполн воз во Берлин (ФОТО)

Ferad Aruc
Во воз во Берлин 36-годишна жена орално го задоволувала 38-годишниот партнер и тоа пред другите патници, меѓу кои имало и деца. На нивното однесување реагирала...
СВЕТ

(ФОТО) Погледнете како изгледа мистериозниот блиндиран воз на Северно Корејскиот лидер

Ferad Aruc
Објавени се првите фотографии од внатрешноста на зелениот блиндиран воз со кој што севернокорејскиот лидер Ким Јонг Ун допатува во Пекинг во неговата прва официјална...
Uncategorized

Прекин на патничкиот сообраќај

admin
Поради протест на машинскиот персонал на Македонски Железници АД Скопје во прекин товарниот и патничкиот железнички сообраќај. Kако и пред три кога со двонеделен прекин...
Uncategorized

(ВИДЕО) Трагедија во Грција: Воз излета и удри во куќа, тројца загинати (ВИДЕО)

admin
Три лица загинаа и неколку се повредени откако патнички воз синоќа излета од шини на север во Грција и удри во напуштен објект на железницата,...