vesti24.mk

Tag : волан

ЗАБАВА

Го држите воланот со една или со две раце? Начинот на возење говори за вашиот карактер

admin
Секој возач има свои навики во автомобилот – од тоа како да го наместите седиштето, до изборот на музика и држење на воланот. Сето ова...