vesti24.mk

Tag : Волково

ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Малолетник (15) од Волково брутално претепан пред својата девојка

admin
Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од...