vesti24.mk

Tag : володомир зеленски

ЗАБАВА

УРНЕБЕСНО: Зеленски го насмеа цел свет, за оваа “комуникација“ зборуваат сите (ВИДЕО)

admin
Украинскиот претседател Володомир Зеленски го насмеа цел свет. Тој е познат по својот хумор, но, сега внесе нова димензија. Неговата смешна идеја навистина успеа да...