vesti24.mk

Tag : вотсап

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Фејсбук ги спојува Инстаграм, Вотсап и Месинџер

admin
Целта се платформите за приватни пораки на трите апликации, кои Фејсбук сака да ги обедини во една, за да не мора постојано да се префрлате...