vesti24.mk

Tag : Војвотката Кејт Мидлтон

ЖИВОТ СВЕТ

Ветерот ѝ го подигна фустанот на војвотката, па го откри она што на кралските дами им е забрането

Ferad Aruc
Силниот ветер синоќа им создаде големи проблеми на дамите кои присуствуваа на венчавката на принцезата Јуџин. На некои им летнаа шеширите и им се расипале...