vesti24.mk

Tag : Војник

ЗАБАВА

Емотивно: Татко војник го изненади синот, ќе се расплачете од оваа средба (ВИДЕО)

admin
Детенце доби изненадување кое ќе го памети засекогаш. 9-годишниот Лука не можеше да ги задржи солзите кога пред себе го здогледа татко си Роб, кој...