vesti24.mk

Tag : во врска

СВЕТ

Се појавија фотографиите на преседатлот на клубот и фудбалерот во јавноста

Ferad Aruc
Рубио де Луке клуб во првата лига во Парагвај ја потресе светската јавност. Играчот на клубот Бернардо Габриел Кабалеро и преседателот на клубот Антонио Гонзалез се појавија...