vesti24.mk

Tag : вработена

ЗАБАВА

Крадецот немаше шанси со неа: Вработена го претепа, па доби отказ, а сега и се смешка животна шанса да стане светска ѕвезда (ВИДЕО)

admin
Минатиот месец Самер Тапас- Сатарак (24) сега веќе поранешна вработена во компанијата „Best buy“ на Хаваите стана хит на социјалните мрежи откако го претепа наводниот...