vesti24.mk

Tag : врвки

ЗАБАВА

Погрешно ги врзувате врвките на патиките: Со овие идеи и потези ќе бидете уникатни (ВИДЕО)

admin
Списокот на работи кои ги правиме погрешно, се дополнува. Како ги местите врвките на патиките? Се трудите, но се вплеткувате? Во ова видео ќе ги...