vesti24.mk

Tag : Времето денес

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

УХМР за утре најавува снег, еве каде ќе се забели

admin
Времето денес: Претпладне сончево и релативно топло со мала до умерена облачност. Попладне облачноста ќе се зголемува, особено во западните и северозападните делови на земјава...