vesti24.mk

Tag : времиња

Uncategorized

Поминаа времињата кога ЕУ во целост можеше да смета на другите

admin
Меркел ги повика земјите-членки на ЕУ да се обединат во соочувањето со голем број предизвици и со неизвесноста кога се во прашање односите со САДç...