vesti24.mk

Tag : вреќа

ЗАБАВА

Наместо ѓубре фрлил цело богатство, оваа грешка ќе го боли цел живот

admin
Египетски државјанин кој живее во Кувајт фрлил 8.000 кувајтски динари (околу 22.000 евра) во ѓубре поради небрежност, пишува Ал Калеј, дневен весник од Обединетите Арапски...