vesti24.mk

Tag : вртолог

ЗАБАВА

Снимен неверојатен момент: Сурферите немале идеја околу што пливаат (ФОТО)

admin
Неверојатен момент е снимен од дронот на еден фотограф на една од најпопуларните плажи во Австралија. Дарио Берзоса Санчез го снимал океанот на плажата Бонди,...