vesti24.mk

Tag : вториот круг

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Заев во Гостивар: Гласајте за Бејта да стане градоначалник, а Таравари да остане министер

admin
Единстевниот концепт кој има иднина во Македонија е заедно, сплотени и здружени. Само така може Гостивар да оди напред, само така може и Македонија да...