vesti24.mk

Tag : втор круг

Uncategorized

Тече рокот за приговори до ДИК за гласањето во вториот круг од локалните избори

admin
Партиите по вчерашниот втор круг од локалните избори имаат рок од 48 часа по завршување на гласањето да поднесат приговори до Државната изборна комисија. Комисијата,...