vesti24.mk

Tag : Габриел Бајрам

ЗАБАВА

Внукот на Амди Бајрам доби „Порше“: Во џамија треба да се заколне дека нема да вози повеќе од 150 км/ч

admin
Габриел Бајрам, син на Амди Бајрам на својот профил на Фејсбук му го честиташе роденденот на  својот син, кому му подари „Порше“ и му порача...
МАКЕДОНИЈА

„Убаво распрашај се кој сум јас“ – Габриел Бајрам за сопственоста на пералницата која должи 16.000 евра на ГТЦ

Ferad Aruc
Пералницата за возила во подрумот на скопски ГТЦ е место што предизвикува многу контроверзии. Бизнисот со миење автомобили, во времето кога државниот трговски центар беше...