vesti24.mk

Tag : габриел хередија

ЗАБАВА

Роден е без раце, а работи како фризер: Муштериите велат дека никој не го знае тоа што тој го може и е меѓу најдобрите (ВИДЕО)

admin
Габриел Хередија од Буенос Аирес е роден без раце, а работи како фризер. Неговите верни муштерии велат дека никој не го може она што тој...