vesti24.mk

Tag : гадење

ЗАБАВА

Не купувајте таблети: Најдобриот лек против гадење додека патувате доаѓа од природата

admin
Најранливи се децата до 12 години и жените, додека мажите поретко го имаат овој проблем. Одење на подолго патување за оние склони кон гадење во...