vesti24.mk

Tag : газирани пијалоци

ЗАБАВА

Вознемирувачки факти за газираните пијалаци кои треба да ги знаете

admin
Без разлика дали сте сегашен или поранешен зависник од газирани пијалоци или воопшто не ги сакате, веројатно веќе сте свесни за нивните лоши здравствени ефекти....