vesti24.mk

Tag : галама

ЗАБАВА

Слушнале повици за помош од куќата на соседите, па викнале полиција: Кога виделе кој вреска, се шокирале (ВИДЕО)

admin
Членови од загрижено семејство од Флорида (САД) повикале полиција, бидејќи слушнале врескање од соседната куќа. Полицијата дошла и пред гаражата затекнала 40-годишен маж по име...