vesti24.mk

Tag : ГАЛЕРИЈА

ЗАБАВА

Неверојатно: Нема да ви се верува какви необичности носат на себе овие миленици (ГАЛЕРИЈА)

admin
15 животни кои нема да ви се верува како изгледаат! Ни самите нема да верувате какви необичности носат на себе овие миленици. Сите животни се...
ЗАБАВА

Оваа девојка е иста како Ким Кардашијан! – Галерија – С**С БОМБА

Ferad Aruc
Хрватската шминкерка Јелена Периќ (26) со нејзините фотографии на Инстаграм ги збунува луѓето, бидејќи нејзината сличност со познатата Ким Кардашијан е неверојатна. Таа објавува фотографии...
Uncategorized

30 кратки фризури одбравме за топлите денови

admin
Ако имате доволно храброст можете да бирате од галерија некоја фризура кој што мислите дека е идеална фризура за вас. А доколку сакате да бидете...
Uncategorized

Најжешкиот пилот на светот (галерија)

admin
Швеѓанкаta Мариа Петерсон е пилот за Ryanair, инстаграм профилот имал отворено откако се преселила во Италија, и ги споделува нејзините авантури за да погледнат нејзините...