vesti24.mk

Tag : галење

ЗАБАВА

Многумина не веруваат што направи: Питон се движеше зад 5 годишно девојче, а таа се сврти и го погали (ВИДЕО)

admin
Ед Таока на Фејсбук и Јутјуб објави снимка од својата 5 годишна ќерка која си игра со питоните Сони и Шер. Последното видео предизвика доста...