vesti24.mk

Tag : гаража

ЗАБАВА

Сите му се смееле кога одлучил да живее во гаража, а сега му завидуваат: Неговиот дом изгледа вака (ВИДЕО)

admin
Секој ден се` поголем број луѓе прифаќаат нов минималистички стил на живот, се одлучуваат да живеат во што помали домови користејќи само најпотребни работи.Овој тренд...
ЗАБАВА

Мајката на ова девојче на момент се сврти со грбот и ја остави сама- ќе ви замрзне крвта кога ќе видите што се случи потоа (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи се појави видео снимка од девојче со нејзината мајка кое го шокираше светот. На видеото се гледа како мајката со девојчето се...
ЗАБАВА

ФОТО: Во гаражата на дедо му открил вистинско богатство

admin
Неименуван маж открил вистинско богатство во гаражата која што му припаѓала на неговиот дедо. Во гаражата се крие култниот Lamborghini Countach од 1981-ва година. Луксузниот...